CHIC      

     CHIC - декоративний матеріал з ефектом металічного блиску и пісчаного покриття.    Декоративна  штукатурка CHIC представлена в двух колекціях: CHIC classic и CHIC metal,  кожна з    коллекцій має по 3  тонувальних базы, що дозволяє формувати велику кількість  відтінків. Вишуканий  декоративний ефект  матеріала CHIC нікого не залишить байдужим. 

  Концерн Di Donato S.p.A. використовує найновіші технології по виробництву данного  матеріалу, що    дозволяє наносити  декоративну штукатурку CHIC навіть без спеціальної   подготовки.

 

 

 майстер-клас на відео

 

 

 

Chiffon

   Chiffon - тонкошаровий матеріал (декоративе покриття) для декорування інтер"єров з  ефектом шовку. Ідеально підходить для таких приміщень як спальні, холи, коридори,  бутіки и ресторани. Завдяки своій пластичності матеріал можно виконувати в великій  кількості вариантів нанесення. Штукатурка Chiffon має чітко выражений перелив, що  дозволяє вигідно подкреслити ексклюзивність приміщення або зробити акцент на  визначеній зоні . 

   Матеріал тонується в 80 стандартних кольорів.

 

 

 майстер-клас на відео 

 

 

 

 

 

 

TRESOR

 

    TRESOR - унікальна формула матеріалу дозволяє отримати ефект багатокольорове  оздоблення з райдужним ефектом. Зміна кольору матеріала отримується під різними  кутами обзору, типу і міскя знаходження джерела світла. Це ексклюзивне покриття с  ефектом хамелеона, яке придє поверхні ексклюзивний дизайн и неповторнийй ефект.  Декоративна штукатурка TRESOR найбільш вдало виглядає з точковим освітленням. Може  використовуватись  в якості декорування різноманітних матеріалів.

     Побачити взірці і каталоги можна в нашому магазині-салоні "Еліт Фарба".

 

 майстер-клас на відео  

 

 

 

 

 

 

Plaisir

   Plaisir - декоративна штукатурка для  интер"єра з ефектом матового бархату. Ідеально  підходить для використання в спальнях, вітальнях, дитячих кімнатах. Завдяки срібній,  золотій и мідній базі, кінцевий декоративний ефект отримує додаткову ексклюзивність.
 
    Побачити взірці і каталоги можна в нашому магазині-салоні "Еліт Фарба".

 

 

 

 майстер-клас на відео    

 

 

 

 

 

 

 

 

 Vertigo

   Vertigo - продукт на базі акрилових смол в водній емульсії с додаванням мраморної крихти різного калібру і  згущувачів високої якості, що надають продукту слідуючі характеристики: пластичність, паропроникність, стійкість    до лужного середовища, відмінні адгезія до поверхні. З допомогою VERTIGO можна отримати чудові естетичні  ефекти при простоті нанесення.
    Пастоподібний продукт. Базовый колір білий, тонується по системі Speedy2. Стилі нанесення і каталог по  матеріалу VERTIGO Вы можете побачити у магазині-салоні "Еліт Фарба"

         

 

 

 

 

 

 

 

Elite Grassello

    Elite Grassello - венеціанська штукатурка, продукт на основі натурального    вапна с додаванням спеціальних акрилових смол, водної емульсії,  високоякісних додатків, що придають йому слідуюі властивості: високую адгезію  до поверхні, добру повітро- і паропроникність. 
    Венеціанська штукатурка - глянцеве покриття, що імітує полірованний камінь  природного походження. Справжня венеціанка надає стінам неповторний  мармаровий відблиск. В наш час існує велика кількість способів нанесення суміші,  кожний спосіб надає індивідуальний ефект. Нанесення венеціанської штукатурки  является складним процесом, який потребує високого професіоналізму.  Венеціанська штукатурка має уникальну технологію, що дозволяє отримувати  покриття різних відтінків,  відтворювати оригінальні малюнки.

майстер-клас на відео    


 

 

Elite Marmorinо                                                                                  

    Elite Marmorino - матеріал на основі гашеного вапна, мармурового порошку  и неорганічних пігментов, що надають матеріалу такі характеристики як:  декоративний ефект мармурового оздоблення, високу стійкість до підвищеної  вологості навколишнього середовища.
   Elite Marmorino - ідеальне оздоблення, яке придає багатсва інтер"єру  старовинних або сучасних приміщень, що мають художню цінність.  Особливо підходить для декорування стін, колон, пілястр, стель і  любих других поверхонь на основі цемента, ивапна и гіпсу.
    Основне завдання декоративного матеріалу Elite Marmorino - це можливість створювати ефекти як полірованного, такі рельєфного каменя. Декоративна штукатурка Elite Marmorino дає можливість отримання естетичного затуманеного виду, від мягких і одноманітних кольорів до імітаціі класичного "венеціанського   мармуру". В залежності від способів нанесення, можна домогтися різних декоративних ефектів.


майстер-клас на відео  

 

 

 

 

 

  TRAVERTINO

   TRAVERTINO - декоративний матеріал на основі гашеного вапна, мармурового порошку, в"яжучих речовин, неорганічних речовин, неорганічних пігментів і спеціальних додатків. Порошкоподібний. Підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання . Колір білий та кремовий. 
  Декоративна штукатурка TRAVERTINO дозволяє достигнути ефекту натурального каменя травертин. Є можливість підібрати більш товщу фракцію, яка дозволяє отримати більш рельєфну фактуру молодого травертину, або більш дрібну фракцію для більш гладкої форми обвітреного каменя. TRAVERTINO стане чудовим рішенням як для класичного интер"єра в античному стилі, так і для сучасних приміщень.

 

майстер-клас на відео

 

 

 

 

 

 

DAMASCATO NUAGE

DAMASCATO NUAGE - декоративний матеріал с ефектом пластівців, створений на основі акрилових смол, водної емульсії високої якості, природних пігментів і спеціальних додатків, завдяки яким він характеризується доброю повітропроникністю, високою стійкістю до тертя, в"язкістю і стабільністю кольору.
 DAMASCATO NUAGE підходить для покриття внутрішніх стін. Дозволяє отримати дуже богатий декоративний ефект, а також використати різноманітні стилі декору в залежності від способу нанесення.
 Подивитись взірці і вибрати відповідний колір Ви зможете у нашому магазині-салоні "Еліт Фарба ". 

майстер-клас на відео  

 

 

 

 

 

 

LE VELATURE

    LE VELATURE - матеріал на силоксанвій основі, дуже легкий в нанесенні, с  оптичним ефектом прозорості. Використовується як фінішний захистний шар.  Може використовуватись на таких матеріалах: DECORGRIP (високоякісне  покриття с кварцевим грунтом, використовується в якості основи для  слідуючого нанесення Le Velature), STRUCTURA, TRAVERTINO. 

 

 

 

  майстер-клас на відео

 

 

 

 

  STRUCTURA

 

      STRUCTURA - білий пастоподібний продукт для внутрішнього використання на основі акрилових смол в водній емульсії, із спеціальними додатками і волокнами целюлози, здатний надати поверхні нерівномірну товщину для слідуючого нанесення декоративних матеріалів TM Antica Signoria: Le Velature, Finitura Antica, Chic, Chiffon. Завдяки целюлозним волокнам в складі матеріалу, дозволяє створювати об"ємні фактурні поверхні.