Фарба Skala Mineralfarg 90 матова

Мінеральна фасадна силікатна фарба  для зовнішнього застосування. Стійка до чинників зовнішнього середовища (УФ промені, забруднення середовища). Утворює дихаючу поверхню, має добру паропроникність.

 

Технічні характеристики

Ступінь блиску: матова

Розхід: близько 6 - 9 м²/ літри

Розчинник: вода

Час висихання : на дотик

Наступне нанесення: 1-6 год,

Повне висихання: 24 год

Сухий залишок: 38% за вагою

Доступна тара: 3л, 10л

Колористика: біла, бази А, В, С

 в системі NCS

Призначення та характеристики

Призначена для пофарбування фасадів та внутрішніх поверхонь будинку. Добре наноситься на мінеральні, цементні, цементно-вапняні, вапняні поверхні. Утворює фінішне дихаюче покриття. Використовується для відновлення пам'яток архітектури та старих будівель.

Підготовка поверхні

Потрібно переконатись в існуючій мінеральній основі!! Поверхню перед пофарбуванням, очистити від пилу, бруду, жиру, вологи (макс.18%)  і грибкових забруднень. Грибки видалити відповідним хімічним засобом. Глянцеві поверхні пошліфувати шліф папером і очистити від пилу. Стару фарбу зчистити щіткою та помити. На пошкодження, тріщинки попередньо нанести шпаклівку. На поверхню перед пофарбуванням нанести універсальний грунт Projekt Grund. В залежності від стану поверхні можна нанести фарбу Betopaint.

Нанесення

Наносити пензлем, валиком або розпилювачем високого тиску. Перед нанесенням добре перемішати.

Не змішувати з іншими фарбами. Не наносити на поверхню при температурі нижче 4 ºС.

 

Варіант для друку PDF 

 

 

 

 

ROOF PAINT 60

Фарба для дахів і металу 

Тип продукту

Водорозчинна поліакрилова фарба з півматовим ступеню блиску для зовнішніх і внутрішніх робіт. Фарба призначена для використання на дахи і метал а також на різного типу мінеральні поверхні.

Призначення

Призначена для використання  зовні і всередині будинку, до пофарбування дахів ( сталь, сталь оцинкована, бляха).Рекомендована для захисного  і  декоративного пофарбування сталевих поверхонь, вертикальних елементів блях, алюмінію, бетону атакож всіх елементів з дерева (вікна) і пластику (ринви).

Властивості продукту

Дякуючи спеціальній рецептурі фарба отримала термопластичні властивості, не тріскає і співпрацює з поверхнею. Відпорна на на мінливі атмосферні впливи і дію ультрафіалету. Містить антикорозійні додатки.

 

Інформація для пофарбування

Підготовка поверхні

Поверхня призначена для пофарбування повинна бути міцна, чиста, суха, ретельно обезжирена і без слідів корозії. Вражену корозією поверхню очистити спецзасобами і загрунтувати.

Поверхня нової оцинкованої бляхи

Поверхню належить промити за допомогою 10% розчину фосфорного квасу або горячею водою з температурою 80-90 ºС.

Поверхня  оцинкованої бляхи

Помити водою за допомогою лагідного миючого засобу, після чого змити чистою водою і висушити. У випадку якщо виступить «біла іржа» необхідно зимити водою під великим тиском і усунути забруднення синтетичним волокном. Попередньо пофарбовані поверхні потрібно ретельно обезжирити і обезпилити. Стару добру фарбу заматувати наждачним папером і обезпилити.

Поверхні покриті пластізолем

Перед пофарбуванням потрібно зробити пробу на причіпність фарби до пластизолу і виконати пробне пофарбування на невеликій поверхні.

Пофарбування

Фарба готова для використання ( не розчиняти). Ретельно  перемішати перед фарбуванням. Рівномірно наносити за допомогою пензля або валика. При нанесенні пульверизатором розвести максимум 10% водою.Не можна фарбувати нагрітий метал під прямими сончними променями. При високій температурі розчинник що міститься у фарбі швидко випаровується , що негативно впливає на адгезійні властивості. Повні технічні параметри фарба отримує на протязі чотирьох тижнів після пофарбування.

Умови накладання фарби

Уникати під час пофарбування  сонячних променів і спекотних днів. Не фарбувати під час дощу і туману а також перед зливою. Не фарбувати при температурі нижче 4 ºС. Не мішати з іншими фарбами. Не наносити товстішого шару фарби ніж потрібно.

 

Розхід

10-12 м2/л

Смола

Поліакрилова/Стіролакрил

Сухий залишок

41%

Розчинник

Вода

Час висихання

На дотик- 4 години

Повне висихання - 24 години при 20ºС, вологість 85%

Кольори

RAL 3009, 8017, 9004, 6020, 7024

Тара

1л,3л,10л.

 

Варіант для друку PDF  

 

 

Країна виробник Швеція;

Офіційний дистриб'ютор : ТзОВ «Бі.Ем.Україна»

79015, м.Львів                      офіс(032) 295 52 59

Вул.Героїв УПА,77               магазин-салон "Еліт Фарба": (032 292 52 60)

para.ua.lviv@gmail.com       моб: +38 098 371 38 89